חיפוש

טיפים מוצלחים לפוסטים מדליקים


האם אתם מכירים את המשפט האלמותי שקובע שהעולם מתחלק לשלושה סוגים של אנשים, כאלו שיודעים לספור וכאלו שאינם יודעים לספור.


כך גם יש שלושה סוגים של אנשים, כאלו שכותבים פוסטים משעממים, כאלו שכותבים פוסטים מעניינים וכאלו שהפוסטים שלהם זוכים להתייחסות הקורא.


לצערי, יכולות ההתבטאות בכתב שלי, אינן נכללות במסגרת היכולות והעוצמות האישיות המובילות שלי. היות ואני מאמין שכל אחד צריך להתמקד בעוצמות שלו, ואילו בבתחומים אחרים מומלץ לפנות למומחים, פניתי לאיריס מלאכי, ידידה טובה ומוערכת שלי, מנכ"לית חברת PromoteUS (שיווק דיגיטלי), ששיתפה אותי במספר טיפים, פשוטים וחושבים שמיועדים לאנשים כמוני, שמעוניינים לכתוב פוסטים אפקטיביים, אך זקוקים למודל מוגדר ושיטתי בתחום .


במהלך הפגישה, הבנתי שלא בהכרח מדובר בכשרון טבעי אלא, אפשר בהחלט לאמץ ידע ויכולות נרכשות.


אז פשוט החלטתי לשתף אתכם בשלושה טיפים שאיריס נתנה לי.


א. מומלץ להשתמש בכותרות מושכות עניין, לפי תבניות מוגדרות . איריס פירטה בפני 10 תבניות כאלו, שפשוט עובדות, לדוגמא: [מספר] טריקים להשיג [ציינו מה התוצאה]


ב. חשוב להבין מה תפוצת הפוסטים שמפורסמים בפייסבוק, בעיקר מדפים עסקיים (רמז: תפוצה מאוד נמוכה), ולכן חשוב לפרסם פרסומים מעניינים, באופן רציף ושיטתי, וכן לבחון אפשרות לפרסום ממומן. .


ג. קושי נתקלים בקושי בלחשוב על רעיונות מעניינים. ז נכון שכל אחד מאיתנו הוא מומחה בתחומו, אבל כשצריך להתבטא, פתאום באר היצירתיות מתיבשת. ולכן מומלץ להשתמש ברשימת רעיונות מוכנה מראש לכתיבת תוכן שיעניין את הלקוחות.


אז זהו, עכשיו כשיש לי כמה פטנטים פשוטים לכתיבה אפקטיבית של פוסטים, אני בהחלט מתכון לבחון סטטיסטים, האם יש הבדל בהתייחסות הקוראים.
35 צפיות